לאתר המאמר – לחץ כאן

מאת אביב יועצים

השאלה העיקרית הנשאלת ע"י לקוחות פוטנציאלים היא: מהי הסיבה למחירן הגבוה של נורות לדים? מדוע הן עולות יותר מנורות הלוגן ונורות פלורסנט? למה לרכוש נורה אשר מחירה גובה ממחירי הנורות האחרות בשוק? מאמר זה ינסה לענות על השאלות האלו.

תאורת לדים היא ללא ספק יקרה יותר ביחס לנורות הלוגן או נורות פלורוסנט. מצד שני, היא חסכונית בהרבה ביחס לנורות הסטנדרטיות האחרות. נורות הלוגן אלו אמנם מוצעות במחיר נמוך, אך מאיצות את ההתחממות הגלובלית ואת שינויי האקלים ההפכפכים (אשר אפשר להרגיש בהם במיוחד בימים סוערים אלו). זאת ועוד: הנורות האלו משחררות לאוויר העולם כספית רעילה. בראייה הכללית,לדים הם הרבה פחות יקרים מנורות סטנדרטיות: בטווח של שנים קדימה, הן משתלמות הרבה יותר.

עדיין, הרבה צרכנים רואים לטווח הקצר בלבד. במצב הכלכלי היום, אותם צרכנים מנסים לחסוך בכל מקום שאפשר.

מחירה של נורת לד מושפע מתהליך הייצור היקר. מדובר במוצר איכותי שפשוט עולה יותר. ייצור של נורת לד הוא יקר בהרבה מייצור נורה סטנדרטית, הנשרפת תוך זמן קצר ומבזבזת אנרגיה. נורת לד מכילה חלקים איכותיים, הנחושת, האלומיניום והעדשה המורכבים אל נורת הלד הם רכיבים באיכות גבוהה, בניגוד לרכיבי הנורה הסטנדרטית.

אם תשימו לב, מחירי לדים יורדים בהדרגה בכל שנה ושנה. אין ספק שהעתיד יביא אל השוק לדים במחיר הרבה יותר סביר. התחזית היא שבכל שנה המחיר יורד ב-10%. תהליך ייצור פחות יקר הוא מה שיביא למחיר סביר בעייני הצרכנים. השורה התחתונה – רכישה המונית של נורת לד תיצור חסכון במשאבי האנרגיה ובהתחממות הגלובלית. כמובן, גם יצרני לדים צריכים להתפרנס – לכן כרגע המחיר של הנורה הוא גבוה.

למרות התחזיות על מחיר נמוך יותר, נורת לד כנראה לעולם לא תעלה כמו נורות סטנדרטיות. אך למרות זאת – נורה זו תגמול לך בחסכון של אנרגיה וחשמל בפעם אחר פעם. היום נראה שמחיר החשמל רק ממשיך וממשיך לעלות, לכן השימוש בלדים נראה יותר הגיוני וכלכלי מאי פעם.

בתור צרכן, אתה פשוט רוכש שעות מרובות של תאורה, לא רק נורות המייצרות אור. המחיר של הנורה הוא למעשה המשתנה הקטן ביותר במשווה.

רכישה של נורת לד איכותית היא דומה לרכישת מדפסת. חשוב על קנייה של מדפסת דיו. אתה יכול לקנות מדפסת במחיר נמוך אך למצוא את עצמך מבזבז מאות שקלים על כל מיכל דיו. המחיר הכולל גם של מיכלי הדיו צריכים לבוא בחשבון ברכישת מדפסת חדשה. אולי עדיף להשקיע ברכישת מדפסת יקרה ואיכותית וליהנות מאיכות חיים.

כל זה ועוד, תמצאו אצלנו ב לדסגו טכנולוגיות תאורת לדים לבית, תאורת ספוט לד בסלון, תאורות לד גבס דקורטיביות, תאורת לד למטבח, תאורת לד למקלחת ובכל חדר וחדר בבית וכן תאורת לד לחצר, תאורת לדים לבריכה, תאורת לד לוטרינות, תאורת לד לחנויות ועוד ועוד…

עוד תמצאו אצלנו ב לדסגו טכנולוגיות תאורת לדים לתעשיה, תאורת לד לרחוב, תאורת לד כבישים, תאורת לד למבני ציבור, תאורת לד למגרשי חניה, תאורת לד לאולמות ייצור, תאורת לד לגני ארועים, תאורת לד לחנויות, תאורת לד לקניונים, תאורת לד לחנויות ביגוד, תאורת לד לחנויות תכשיטים, תאורת לד לגינות ציבוריות ועוד ועוד…

עוד תמצאו אצלנו ב לדסגו טכנולוגיות LED ספוט,LED PAR30, LED PAR38, LED PANEL ,LED QR LED QR111, LED AR111, תאורת HI-BAY, פרוז'קטור לד הצפה, PL LED, לד שקועי ריצפה, LED STRIP, פס לדים, פס RGB, תאורה מתחלפת.