היום המעצבים כבר אינם מסתירים שמה שבאמת עושה את עיצוב הבית למושלם זאת התאורה, לא משנה באיזה צבע תצבעו את הקירות,איזה שעון תתלו על הקיר ולא חשוב אפילו איזה ציור קיר עשיתם כי הכול נראה שיגרתי וללא ייחוד.
כדי שכל מטר בביתכם יקבל משמעות כל מה שאתם צריכים זה תאורה נכונה ושתאיר או תדגיש את הדברים העיקריים בעינכם ולא שתעמוד לה בודדה ללא כל שימוש וסתם "תסחב" חשמל.

אך בכול זאת גם שאתם מקבלים את הריהוט החדש אתם מסתכלים על הריהוט החדש ומשהו חסר, משהו חסר ואתם לא יודעים בדיוק מה אבל מה שבטוח שלא יזיק איזה משהו שישבור את הבנאליות, איזה משהו שיקפיץ עוד קצת את המראה החדש של הבית.
יש לנו תשובה מושלמת בשבילכם ? לדים, תאורת לדים.
בזכות תאורת הלדים תוכלו לשדרג את הריהוט הקיים שלכם מבלי לקנות ריהוט חדש אך למי שכבר קנה ורוצה להוסיף עוד איזושהי נגיעה משלו מוזמן להתרשם מתאורת הלדים שיתנו את הנגיעה האישית שלכם.

תאורת הלד מגיעה בצורת סרטים או מה שנקרא ? "סרט לדים" באורכים שונים ובצבעים שונים ואפילו למי שרוצה קצת יותר ישנם סרטי לדים שצבעם מתחלף כל כמה שניות. הייחוד של סרטי הלדים זה שהם יכולים להיות מוסתרים בכל פינה כלשהי שאתם תחליטו, כך שלמעשה אתם לא רואים את פס הלד אלא רק את אלומת האור שיוצא ממנו.

אני אתן כמה דוגמאות שתוכלו לדמיין בעינכם ?

מטבח- במטבח ניתן לשים פסי לדים מתחת לארונות העליוניים כך שאת סרט לד אף אחד לא יראה ואלומת האור תשטוף את החלק התחתון של המטבח אם למשל מתחת לארונות העליוניים נמצא הכיור שלכם, הלדים יתנו צבע ויאירו את השיש.
כמובן שזו הייתה דוגמא ממיני רבות שניתן לעשות במטבח,כשתגיעו אלינו נשמח לתכנן איתכם את המטבח ושאר חדרי הבית.

חדר שינה ? בחדר השינה השמיים הם הגבול – בחדר השינה אתם יכולים לשים סרטי הלדים בגימור המיטה כך שיוצא שפסי הלדים מקיפים את גבולות המיטה ונותנים אלומת אור על הרצפה שאלומת האור נותנת שטיפה של צבע באיזור המיטה וכאשר החדר יהיה חשוך ייווצר אפקט שהמיטה כאילו צפה באוויר ,את הצבע אתם תקבעו מה יותר אתם אוהבים.

בארונות חדר השינה ישנם כמה וכמה דברים שניתן "לשחק" עם סרטי הלדים , למשל – אני יודעת שהיום יש הרבה מאיתנו שרכשו את האורונות עם דלתות ההזזה שהם מזכוכית כך שניתן לשים פס לדים בגימורי הארון מלמעלה שאלומת האור תשטוף את הארון שלכם.

בנוסף יש כאלה שיש להם ארון קיר ובארון קיר ניתן לשים בהמון פינות ונישות את פס הלדים. דבר מאוד חשוב ? הלדים הם חסכוניים ביותר ובנוסף הם מוגני מים כך שלא תחששו לשים את פסי הלדים החדשים שלכם במטבח….

התאורה מתאימה

לעיצוב פנים וחוץ
לתאורה צבעונית
לתאורת מטבח
לתאורת נישות
לתאורת רהיטים
תאורת חיפויים בגבס
לתאורות גינה
לכל עיצוב פנים אחר

צריכת החשמל נמוכה של 36 וואט בלבד.
בחירה נהדרת לעיצוב חדשני