לדסגו תאורת לדים לבית לתעשיה לעסקים - כיצד יראה העתיד שלנו ?
 

חיפוש 
צור קשר עם גד : 052-5808880
   חפשו אותנו ב-                

גלריה - מפעלי ים המלח  |  


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
  

  כיצד יראה העתיד שלנו ?

דף הבית >> מאמרים וקישורים >> כיצד יראה העתיד שלנו ?

כיצד יראה העתיד שלנו ?

המצאת הנורה לפני כמאה נחשבת לאחד המאורעות ששינו את חיי האדם לחלוטין. מהי ההתפתחות החשובה ביותר בתחום התאורה? מה עשוי לשנות את פני חיינו לחלוטין? מהי התגלית, שתכתיב את פני העתיד? התשובה היא: לדים. מדובר בהמצאה השנייה החשובה ביותר בענף התאורה.

תאורת לדים מאפשרת לנו ליהנות מתאורה ייחודית וחסכונית באור ואין צורך להזכיר את החסכוניות שלה בחשמל. בגלל שלדים מציעים לנו גמישות צבעונית עשירה ומסחררת, היום הם משמשים בתור מגוון פתרונות תאורה, אך השימוש המרכזי היום של נורת לד הוא בשביל להאיר מבנים, גשרים, כבישים ועוד…

בעוד לדים ממשיכים להתפתח, עולות שאלות רבות ומעניינות על מקומם בחיינו בעתיד. השאלות החשובות הן: מתי לדים יחדרו לזרם התודעה, אל המיינסטרים? כיצד הם יתבטאו במרחב העסקי, התעשייתי והביתי שלנו? במאמר זה ננסה לענות על שאלות אלו:

במשרד – היום, נורת לד משמשת בעיקר כנורת שולחן או כתאורת חירום במשרד. בעתיד הקרוב אנו מצפים לראות את נורות הלד באזורים היותר אטרקטיביים של המשרד, כגון חדר הקבלה, חדר הישיבות, קפיטריה ועוד. התחזית היא, שהמחירים של לדים ירדו במהלך חמש השנים הקרובות כך שאנו צפויים לראות אותה יותר. בעתיד הרחוק לעין אנו מצפים שנורת הלד תחליף את כל התאורה במשרד. כך, בתוך כעשור, לא צפויות להישאר כלל נורות הלוגן או פלורוסנט בכל המשרד.

בתעשייה – היום אפשר לראות לדים בחלק מהמפעלים, בעיקר אלו שיש בהם סכנת אש או התפוצצות. בעתיד הנורה הזו תתפשט אל כל המפעלים באשר הם. מדוע? נורת לד היא אידיאלית למפעלים מכיוון שהיא אמינה במיוחד. היא גם אידיאלית כתאורת חירום. היא יכולה לתפקד גם בעזרת מעט מאוד חשמל. חייהן הארוכים של נורות לד וזמן התגובה המהיר שלהן מהווים גם פקטור חשוב לבחירתן העתידית במפעלים. לדים גם מתפקדים מצוין במקום בהם יש טמפרטורה נמוכה במיוחד, לכן בעתיד נראה אותם בחדרי קירור ועוד. לצערנו, לדים עדיין נמצאים בשימוש חלקי בלבד, בגלל המחיר.

בענף הבילוי והמסעדנות – נורת לד צפויה גם להפך ללהיט בתעשיית המזון. מסעדות ופאבים יתקינו בהמוניהם נורות לדים עבור מטרות דקורטיביות טהורות. גם המלונות יחלו להתעניין בתאורה זו בעוד שנתיים-שלוש, במיוחד באזורים הדקורטיביים כגון הבריכה, הבר בלובי ועוד.

בשנים הקרובות, נורת לד עשויה להתפשט לכל תרבות הבילוי. כך היא תגיע לאט לאט אך בבטחה אל ההמונים. השינוי יהיה הדרגתי ואיטי, אך הוא צפוי לחולל מהפיכה.

כל זה ועוד, תמצאו אצלנו ב לדסגו טכנולוגיות תאורת לדים לבית, תאורת ספוט לד בסלון, תאורות לד גבס דקורטיביות, תאורת לד למטבח, תאורת לד למקלחת ובכל חדר וחדר בבית וכן תאורת לד לחצר, תאורת לדים לבריכה, תאורת לד לוטרינות, תאורת לד לחנויות ועוד ועוד...

עוד תמצאו אצלנו ב
לדסגו טכנולוגיות
תאורת לדים לתעשיה, תאורת לד לרחוב, תאורת לד כבישים, תאורת לד למבני ציבור, תאורת לד למגרשי חניה, תאורת לד לאולמות ייצור, תאורת לד לגני ארועים, תאורת לד לחנויות, תאורת לד לקניונים, תאורת לד לחנויות ביגוד, תאורת לד לחנויות תכשיטים, תאורת לד לגינות ציבוריות ועוד ועוד...

עוד תמצאו אצלנו ב לדסגו טכנולוגיות LED ספוט,LED PAR30, LED PAR38, LED PANEL ,LED QR LED QR111, LED AR111, תאורת HI-BAY, פרוז'קטור לד הצפה, PL LED, לד שקועי ריצפה, LED STRIP, פס לדים, פס RGB, תאורה מתחלפת.

מפת האתר  |  רחוב השיש 6 מפרץ חיפה, טלפקס 04-8717004, נייד גד רביבו - 052-5808880, Gad@ledsgo.co.il  קידום SEO MENASHEONLINE.COM

לייבסיטי - בניית אתרים