קצת עלינו     

עם ניסיון של שנים, לדסגו בעלת ידע ומגוון רחב של מוצרים. אנחנו משתמשים בכח של אור טרנספורמטיבי הגורם לאנשים להרגיש יותר בנוח ופרודוקטיביים – במתן אור באיכות גבוהה במקומות ציבוריים, מרחבים מקצועיים ובבית. אנו משתמשים באור כדי לגרום לאנשים להרגיש בטוחים ונינוחים – תאורה, כגורם מבדר, מעורר, מושך ויוצר ערים שנעים יותר לחיות בהן תוך כדי מענה על צרכי היומיום של אנשים.

לדסגו עובדת עם תאורה חכמה בעלת חידושים המתחברים בבית, בסביבות קמעונאיות, משרדים, ערים ועוד.

לדסגו חלוצה בפיתוח תאורת לד חסכונית באנרגיה באיכות גבוהה. כיום אנו לוקחים את התאורה לתוך עולם דיגיטלי מלא שמחבר אנשים, מקומות, מנורות, והתקנים.

הצטרף אלינו

לדסגו ידועה במוצריה החדשניים שעזרו לרבים. אנו גאים ביצירת המוצרים ובטכנולוגיות המתקדמות המשנות את הדרך בה אנו חיים.

אנו מזמינים אתכם להיות חלק מהמסע המהפכן הזה ולסייע לנו להמשיך ולעשות הבדל בחייהם של אנשים.

לעסקים

התאורה הנכונה במשרד שלך יכולה להגדיל פרודוקטיביות, לחסוך באנרגיה ולהתייעל. תראה איזה מהמוצרים של לדסגו יכולים להתאים לך לצרכי המשרד.

מוצרים מתאימים

לצרכנים

תאורה יכולה ליצור אווירה. בין אם אתה רוצה אווירה נוחה בסלון שלך או אווירה תוססת במטבח, לדסגו בעלת פתרונות לכל חדר בבית שלך.

מוצרים מתאימים

תהיה ירוק יותר, תהיה טוב יותר

עסקים חכמים לא עובדים רק על רווח – זה גם על להיות ירוק, בר קיימא ואחראי . מדובר באיזון בין הדרישות של היום עם הצרכים של מחר.

התאורה שלנו משפרת חיים ויוצרת ערך בר קיימא מעבר לתאורה ללקוחות שלנו ולחברה כולה. איך אנחנו עובדים למען מטרה זו? ראשית, אנו מכירים בכך שהעולם צריך יותר אור, יותר אור חסכוני באנרגיה ואור דיגיטלי יותר. זו הסיבה שאנו מייצרים תאורה חכמה אשר תביא תועלת כלכלית, סביבתית וחברתית הן ללקוחות שלנו והן לאנשים ברחבי הגלובוס. מערכות התאורה והתכניות הקיימות שלנו שואפות לחסוך באנרגיה, ליצור ערים בטוחות יותר, לעלות פרודוקטיביות משרדית, לעזור לאנשים ללמוד ולגדל מזון ולצמצם את עוני האור. ולבסוף , אנחנו מתחייבים לפעילות קיימא – אנו שואפים לפעולות פחמן ניטרליות, אפס פסולת למזבלה ואפס פציעות.